Kas otsid oma üritusele meelelahutust? Oled korraldamas konverentsi, koolitust, jõulupidu, firmapidu või suvepäeva, suur kuupäev on lähenemas ning veel mõni paus ajakavas on täitmata. Toredaks meelelahutuseks üritusel saab olla energiline ja heatujuline üllatusesineja.

Johanna ja Joosepi duo on valmis akustilise kavaga rõõmustama Sinu külalisi. Esitame üldtuntud lugusid mõnusas akustilises võtmes. Saame repertuaari ning esinemispikkuse kokku panna just Sinu ürituse eripärasid arvesse võttes.

Oled korraldamas vägevat konverentsi või koolitust ning vajad meelelahutust vaid 15 minutiks? Esitame energilisi lugusid, et ka pärast pausi osalejad hea energiaga jätkata saaks. Või oled korraldamas hoopis jõulupidu, suvepäeva või firmapidu ning soovid muusikat mitmeks setiks, et külalised ka tantsida saaksid? Ka seda pakume suurima rõõmuga ning olenevalt soovist musitseerime Sinu peol 2×20 minutit või 3×20 minutit ning rõõmustame külalisi tuntud lugudega kogu õhtu vältel.

Seega, saame pakkuda toredat musikaalset meelelahutust Sinu üritusel just Sinu sündmuse eripärasid arvesse võttes. Kirjuta meile ning leiame lahenduse! 🙂

Joosep ja Johanna on õde ja vend, kes on koos musitseerinud juba mitmeid aastaid. Laulja Johanna osales Eesti Laulu konkursil 2019. aastal lauluga “Miks sa teed nii” ning on end vokaalselt pidevalt arendanud. Meid esinema tellides saad olla kindel, et esinemine on professionaalne ning koostöö meeldiv.

Olenevalt peopaigast tuleb rentida esinemiseks vajalik tehnika. Helitehnika osas on meil enamasti vaja aktiivmonitore, kõlaristatiive, helipulti, DI-boxi, kahte mikrofoni ning vajalikke kaableid. Tehnika tellimise puhul on enamasti kaks varianti – kas meie toome oma tehnika ning paigaldame selle ise üles (lisandub koguhinnale üldiselt 100-150€) või teise variandina võib juhtuda see, et teie üritusel on juba kogu vajalik tehnika olemas, aga seda saame siis eraldi arutada. Suuremate ja nõudlikumate ürituste puhul on mõistlik tellida tehnika eraldi peopaigalt või ürituskorraldus ettevõttelt.

NB! Kui pole kindel, kas Sinu peole sobib akustiline esinemine või ansambel, siis loe otsustamiseks lisa blogipostitusest “Ansambel või akustiline duo – kumb valida?”.

Gelato Ladies 5. sünnipäeval esinemine (rohkem infot)

Mulle väga meeldis, kuidas Johanna ja Joosepi esinemisel olid tänapäevased pop-laulud tehtud täiesti oma nurga alt. Seda oli väga ilus kuulata ja haaras kõigi kuulajate tähelepanu. Johanna ja Joosepi duo sobis imeliselt, mõlemad täiendasid teineteist.

Kindlasti tahaksin neid kunagi veel esinemas näha, sest see kontsert oli tõesti südantliigutav, kuna tegu oli väga sooja atmosfääriga ja muusika oli neile väga sobiv.

Romi Ly Soo, Kursuse tutvumispidu

Nii ehe, siiras, hingestatud ja ilus esinemine! Teil on imelised lauluhääled ja hea omavaheline keemia, valisite enda repertuaari mõnusad jõulused laulud. Meie jõuluõhtu oli tänu teile väga hubane, õhustik oli pingevaba ja loomulik. Aitäh, olete väga andekad!

MediaCom Estonia tiim, jõulupidu Tallinnas

Meil on väga hea meel, et Johanna meie pulmas laulmas käis. Me oleme väga tänulikud, et ta oli valmis meile laule soovitama ja samuti tuli vastu meie paarile laulusoovile. Johanna laulab nii imeilusalt ja ka tantsida oli laulu saatel mõnus. Ta mõistis hästi pulma atmosfääri ja oskas väga hästi sellega suhestuda. Johanna oma lauludega lisas meie pulma armast õhkkonda.

Krete & Simon, pulmapidu Harjumaal

Laitse lossis toimunud 50 a juubelil toimunud kontserdiga jäin nii juubilarina ja peo korraldajana ise kui minu kutsutud külalised väga rahule! Peale esimest laulu oli tantsupõrand kaetud ja iga laul lõppes tormilise aplausiga. Kõik küsisid, kust leidsid 😊. Johanna oli võrratu, tema hääl võlus külalised esimestest akordidest! Soovitan soojalt. Koostöö temaga, alates peo planeerimise esimestest etappidest sujus ilma tõrgeteta, ta oli väga aldis kõikidele minu soovidele vastu tulema. Soovitan soojalt, minu peo muutis ta kindlasti unustamatuks!

Moonika, Juubelipidu Laitse lossis

Meil on suur rõõm ja au, et Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilasperes leidub selline talent nagu Johanna.
Mitme aasta avaaktustel on tema kanda olnud muusikalised etteasted.

Johanna on äärmiselt soe, südamlik. Tema igas etteastes on sees hing ja emotsioonid!

Kätlin Onton, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor

Koostöö Johannaga oli väga sujuv ja meeldiv ning kõik laabus imelise kergusega. Johannal on väga ilus ja hea hääl ning akustilise duo esinemine oli väga mõnus. Etteaste sobis meie üritusele suurepäraselt ning meeldis kõigile külalistele.

Sindy , Gelato Ladies sünnipäevapidu

Jäin tõesti väga rahule Johanna ja Joosepi esinemisega minu juubelil. Mulle väga meeldisid muusikute tõlgendused kuulsatest lugudest ja nad on laval nii siira olekuga. Nad leidsid keele minu külalistega ning lõid tõeliselt meeldiva õhkkonna. Ja ma endiselt ootan, millal plaadi välja annate 😉 🙂

Siret , Sünnipäevapidu Tartumaal

Saada päring

Kirjuta meile oma soovist all olevale vormile.
Või võta muud moodi ühendust:
info@artistitellimine.ee | +372 5277276.

 

"*" indicates required fields

Kuupäev ja esinemise kellaaeg
Kas tehnika on Teie poolt?*
Esinemise pikkus*

Esineme üldjuhul 20-minutiliste settidena, aga oleme avatud teistsugustele lahendustele. Kirjuta julgelt!
Kirjelda üritust (mis üritusega tegu, palju rahvast, kindel eelarve, mis meeleoluga muusikat soovid, soovilugu ja kõik muu, mis võiks oluline teada olla)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.