Johanna Eendra on noor laulja ja laulukirjutaja, kes on muusikaga tegelenud juba viimased kaheksa aastat.

Alustas ta oma lauljakarjääri Youtube’is kuulsate lugude kaverdamisega ning täna annab välja ka juba oma originaalmuusikat. Samuti on ta ennast viimased kolm aastat vokaalselt arendanud WAF laulukoolis ning osalenud edukalt laulukonkurssil Eesti Laul aastal 2019 looga “Miks sa teed nii”. Hiljuti avaldas Johanna oma artistinime YONNA alt uue singli “Love is Enough”, mille kohta saad rohkem lugeda siit.

Loe Johanna kohta rohkem  ELU24 intervjuust.

Artisti tellimine - Johanna Eendra

Johannat esinema kutsudes näete laval ka tema venda Joosep Eendrat, kes saadab esinemist kitarril. Koos nad teevad meeleoluka akustilise esinemise, esitades üldtuntud lugusid sellest ja eelmisest sajandist, tuues lavale lugusid Eestist ja mujalt. Johanna ja Joosepi akustiline esinemine sobib suurepäraselt täiustama Sinu sünnipäeva, pulma, ettevõtte suvepäeva või juubelit. Samuti on nad viimase aasta jooksul teinud mitmeid ülesastumisi veebiüritustel ning rõõmuga astuvad üles ka Sinu omal.

Esineja sunnipaevale - artisti tellimine.ee

Johanna ja Joosep on mõlemad muusikat õppinud ning peavad väga tähtsaks anda igal esinemisel endast kõik. Samuti peavad nad tähtsaks ennast kogu aeg musikaalselt edasi arendada, et hoida oma tase jätkuvalt kõrge. Oma esimese ühise esinemise tegid õde ja vend koos juba viis aastat tagasi ning tänaseni meeldib neile väga just koos esineda ning inimesi üle kogu Eesti oma muusikaga rõõmustada.

Kui soovite esinemisel kuulda oma lemmiklugu, siis esitavad Johanna ja Joosep seda rõõmuga. Repertuaari kuuluvad igihaljad hitid eelmisest sajandist kui ka viimaste aastate raadiohitid. Repertuaar on lai ning see võimaldab vastavalt peole valida esitamiseks just need kõige õigemad lood. Nende meeleolukas ja siiras akustiline esinemine toob Sinu juubelile, firmaüritusele, pulma või sünnipäevapeole suurepärast energiat ja head tuju. Sellist õe ja venna duot pole Sa varem näinud!

Meie teenuste hulka kuulub akustiline esinemine, mida oleme valmis pakkuma pikkustega 1 x 20 minutit, 2 x 20 minutit või 3 x 20 minutit, loomulikult oleme valmis ka erilahendusteks, nendest andke juba päringut esitades teada. Samuti saame soovitada head DJ-d, kes hoolitseb, et peol kõlaks muusika ka laiv-esituste vahel ja järgselt. Sellisest soovist informeerige meid kindlasti juba päringut esitades.

Vokaal – Johanna Eendra

Kitarr, (taustavokaal) – Joosep Eendra

Esinejate hinnad - artisti tellimine

NB! Kui Sa pole kindel, kas Sinu peole sobib akustiline esinemine või ansambel, siis loe otsustamiseks lisa blogipostitusest “Ansambel või akustiline duo – kumb valida?”.

Mulle väga meeldis, kuidas Johanna ja Joosepi esinemisel olid tänapäevased pop-laulud tehtud täiesti oma nurga alt. Seda oli väga ilus kuulata ja haaras kõigi kuulajate tähelepanu. Johanna ja Joosepi duo sobis imeliselt, mõlemad täiendasid teineteist.

Kindlasti tahaksin neid kunagi veel esinemas näha, sest see kontsert oli tõesti südantliigutav, kuna tegu oli väga sooja atmosfääriga ja muusika oli neile väga sobiv.

Romi Ly Soo, Kursuse tutvumispidu

Nii ehe, siiras, hingestatud ja ilus esinemine! Teil on imelised lauluhääled ja hea omavaheline keemia, valisite enda repertuaari mõnusad jõulused laulud. Meie jõuluõhtu oli tänu teile väga hubane, õhustik oli pingevaba ja loomulik. Aitäh, olete väga andekad!

MediaCom Estonia tiim, jõulupidu Tallinnas

Meil on väga hea meel, et Johanna meie pulmas laulmas käis. Me oleme väga tänulikud, et ta oli valmis meile laule soovitama ja samuti tuli vastu meie paarile laulusoovile. Johanna laulab nii imeilusalt ja ka tantsida oli laulu saatel mõnus. Ta mõistis hästi pulma atmosfääri ja oskas väga hästi sellega suhestuda. Johanna oma lauludega lisas meie pulma armast õhkkonda.

Krete & Simon, pulmapidu Harjumaal

Laitse lossis toimunud 50 a juubelil toimunud kontserdiga jäin nii juubilarina ja peo korraldajana ise kui minu kutsutud külalised väga rahule! Peale esimest laulu oli tantsupõrand kaetud ja iga laul lõppes tormilise aplausiga. Kõik küsisid, kust leidsid 😊. Johanna oli võrratu, tema hääl võlus külalised esimestest akordidest! Soovitan soojalt. Koostöö temaga, alates peo planeerimise esimestest etappidest sujus ilma tõrgeteta, ta oli väga aldis kõikidele minu soovidele vastu tulema. Soovitan soojalt, minu peo muutis ta kindlasti unustamatuks!

Moonika, Juubelipidu Laitse lossis

Meil on suur rõõm ja au, et Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilasperes leidub selline talent nagu Johanna.
Mitme aasta avaaktustel on tema kanda olnud muusikalised etteasted.

Johanna on äärmiselt soe, südamlik. Tema igas etteastes on sees hing ja emotsioonid!

Kätlin Onton, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor

Koostöö Johannaga oli väga sujuv ja meeldiv ning kõik laabus imelise kergusega. Johannal on väga ilus ja hea hääl ning akustilise duo esinemine oli väga mõnus. Etteaste sobis meie üritusele suurepäraselt ning meeldis kõigile külalistele.

Sindy , Gelato Ladies sünnipäevapidu

Jäin tõesti väga rahule Johanna ja Joosepi esinemisega minu juubelil. Mulle väga meeldisid muusikute tõlgendused kuulsatest lugudest ja nad on laval nii siira olekuga. Nad leidsid keele minu külalistega ning lõid tõeliselt meeldiva õhkkonna. Ja ma endiselt ootan, millal plaadi välja annate 😉 🙂

Siret , Sünnipäevapidu Tartumaal

Saada päring

Kirjuta meile oma soovist all olevale vormile.
Või võta muud moodi ühendust:
info@artistitellimine.ee | +372 5277276.

 

"*" indicates required fields

Kuupäev ja esinemise kellaaeg
Kas tehnika on Teie poolt?*
Esinemise pikkus*

Esineme üldjuhul 20-minutiliste settidena, aga oleme avatud teistsugustele lahendustele. Kirjuta julgelt!
Kirjelda üritust (mis üritusega tegu, palju rahvast, kindel eelarve, mis meeleoluga muusikat soovid, soovilugu ja kõik muu, mis võiks oluline teada olla)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.