Ansambel, bänd või akustiline duo – mida valida? Teame, et õige esineja leidmine sündmusele võib olla üsna raske ja väsitav protsess ning oleme selle lehega püüdnud seda protsessi lihtsamaks teha. Postituses arutleme ja püüame otsustamist kergemaks teha, kas Sinu sündmust sobib rohkem täiustama akustiline esinemine, ansambel või mõlemad!

Akustiline esinemine tähendab üldiselt seda, et esinema tullakse duo või triona ning lugude foon on üldiselt rahulikum. See samas ei tähenda, et esinemine ei saa olla energiline ja särtsakas ning ikkagi inimesi tantsima panna. Olenevalt üritusest saab akustiline esinemine olla vaikne ja romantiline või särtsakam ja energilisem. Kuid akustilise esinemise puhul on laval vaid vokaal ning kitarr/klaver ning üldiselt ei võimalda selline koosseis tantsuks lugusid mängida, aga sobib väga hästi just peo rahulikemateks hetkedeks. Seega akustiline esinemine sobib hästi näiteks ansambli soojendamiseks, täiustamaks Sinu sünnipäeva, firmaüritust, pulma, autasustamisi, avamisi jne. Hinna poolest on akustiline esinemine odavam, kuna inimesi ja tehnikat on laval vähem.

Ansambel, bänd või akustiline duo

Johanna ja Joosep esinevad just akustilises võtmes. Esineme üldiselt kahekesti – vokaal ja kitarr.

Olenevalt üritusest saame lugude valikuga kujundada soovitud meeleolu ning tuleme hea meelega esinema Sinu sünnipäevale, firmaüritusele, juubelile, pulma või veebiüritusele.

Kui soovid meid esinema kutsuda, siis täida allolev vorm. Et esinemist paremini läbi mõelda, soovitame lugeda Enne tellimist lehte.

Ansambel tähendab enamasti seda, et esinema tullakse täies koosseisus, kuhu kuuluvad varieeruvalt vokaal, kitarr, basskitarr, klahvpillid, trummid jne. Täies koosseisus mängides on ansambel hea vastutamaks just tantuslisema muusika mängimises ning võimaldab suurema tõenäosusega inimesed tantsima saada. Bänd sobib pigem peo teise poolde, kus inimestel on juba kõhud täis ja klaasid täidetud hea ja paremaga ning kus ollakse juba altimad tantsima. Seega kui on esinemist vaja rahulikumaks ja lühemaks ürituseks on õige tee akustiline duo ning kui on soov inimesed õhtu lõpuks tantsima saada on õige tee ansambel. Hinna poolest on ansambli tellimine kallim, kuna inimesi ning tehnikat on laval rohkem.

Johanna ja Joosep hetkel bändiga suuremas koosseisus esinemas ei käi, aga väga hea koht hea ansambli leidmiseks on Facebooki grupp Muusikute infovahetus.

Loodame, et see blogipostitus aitas tuua natukene selgust, milline esinemine Sinu sündmusele kõige paremini sobiks. Tihti on sündmusel platsis mõlemad ja omavahel toimivad need hästi, kui näiteks akustiline esinemine esineb enne ja soojendab ansamblit, et ansambli lavale tulekuks oleksid inimesed juba soojemad ja valmis tulema kiiremini tantsupõrandale. Hinna poolest on akustilisel esinemisel ja ansamblil vahe seal, et ansamblisse kuulub rohkem inimesi ja mida rohkem inimesi ning tehnikat laval seda kallimaks kujuneb ka hind.

Mulle väga meeldis, kuidas Johanna ja Joosepi esinemisel olid tänapäevased pop-laulud tehtud täiesti oma nurga alt. Seda oli väga ilus kuulata ja haaras kõigi kuulajate tähelepanu. Johanna ja Joosepi duo sobis imeliselt, mõlemad täiendasid teineteist.

Kindlasti tahaksin neid kunagi veel esinemas näha, sest see kontsert oli tõesti südantliigutav, kuna tegu oli väga sooja atmosfääriga ja muusika oli neile väga sobiv.

Romi Ly Soo, Kursuse tutvumispidu

Nii ehe, siiras, hingestatud ja ilus esinemine! Teil on imelised lauluhääled ja hea omavaheline keemia, valisite enda repertuaari mõnusad jõulused laulud. Meie jõuluõhtu oli tänu teile väga hubane, õhustik oli pingevaba ja loomulik. Aitäh, olete väga andekad!

MediaCom Estonia tiim, jõulupidu Tallinnas

Meil on väga hea meel, et Johanna meie pulmas laulmas käis. Me oleme väga tänulikud, et ta oli valmis meile laule soovitama ja samuti tuli vastu meie paarile laulusoovile. Johanna laulab nii imeilusalt ja ka tantsida oli laulu saatel mõnus. Ta mõistis hästi pulma atmosfääri ja oskas väga hästi sellega suhestuda. Johanna oma lauludega lisas meie pulma armast õhkkonda.

Krete & Simon, pulmapidu Harjumaal

Laitse lossis toimunud 50 a juubelil toimunud kontserdiga jäin nii juubilarina ja peo korraldajana ise kui minu kutsutud külalised väga rahule! Peale esimest laulu oli tantsupõrand kaetud ja iga laul lõppes tormilise aplausiga. Kõik küsisid, kust leidsid 😊. Johanna oli võrratu, tema hääl võlus külalised esimestest akordidest! Soovitan soojalt. Koostöö temaga, alates peo planeerimise esimestest etappidest sujus ilma tõrgeteta, ta oli väga aldis kõikidele minu soovidele vastu tulema. Soovitan soojalt, minu peo muutis ta kindlasti unustamatuks!

Moonika, Juubelipidu Laitse lossis

Meil on suur rõõm ja au, et Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilasperes leidub selline talent nagu Johanna.
Mitme aasta avaaktustel on tema kanda olnud muusikalised etteasted.

Johanna on äärmiselt soe, südamlik. Tema igas etteastes on sees hing ja emotsioonid!

Kätlin Onton, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor

Koostöö Johannaga oli väga sujuv ja meeldiv ning kõik laabus imelise kergusega. Johannal on väga ilus ja hea hääl ning akustilise duo esinemine oli väga mõnus. Etteaste sobis meie üritusele suurepäraselt ning meeldis kõigile külalistele.

Sindy , Gelato Ladies sünnipäevapidu

Jäin tõesti väga rahule Johanna ja Joosepi esinemisega minu juubelil. Mulle väga meeldisid muusikute tõlgendused kuulsatest lugudest ja nad on laval nii siira olekuga. Nad leidsid keele minu külalistega ning lõid tõeliselt meeldiva õhkkonna. Ja ma endiselt ootan, millal plaadi välja annate 😉 🙂

Siret , Sünnipäevapidu Tartumaal

Saada päring

Kirjuta meile oma soovist all olevale vormile.
Või võta muud moodi ühendust:
info@artistitellimine.ee | +372 5277276.

 

"*" indicates required fields

Kuupäev ja esinemise kellaaeg
Kas tehnika on Teie poolt?*
Esinemise pikkus*

Esineme üldjuhul 20-minutiliste settidena, aga oleme avatud teistsugustele lahendustele. Kirjuta julgelt!
Kirjelda üritust (mis üritusega tegu, palju rahvast, kindel eelarve, mis meeleoluga muusikat soovid, soovilugu ja kõik muu, mis võiks oluline teada olla)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.