Artisti tellimine ei pea olema keeruline. Selleks, et tellida esineja sünnipäevale või mõnele muule üritusele, tuleks eelnevalt läbi mõelda mõned küsimused, mis aitavad Sul paremini planeerida muusiku esinemist. Järgnevas artiklis oleme kirjeldanud põhilisi punkte, mis oleks hea läbi mõelda enne tellimuse tegemist.

Kui Sul on tulemas äge sündmus ning soovid oma peole või üritusele mõnusat akustilist esinemist, siis Johanna Eendra akustiline duo sobib suurepäraselt. Et tellimine läheks sujuvamalt, siis enne päringu saatmist mõtle läbi järgmised punktid:

Kui pikka esinemist nõuab sündmus?

Oleme püüdnud otsustusprotsessis natukene kaasa aidata ning pakume välja pikkused 1 x 20 minutit, 2 x 20 minutit ja 3 x 20 minutit. Oleme ise tundnud, et 20 minutit korraga laval on optimaalne ning publik ei väsi siis ära. Loomulikult oleme valmis tegema esinema ka teiste pikkustega, näiteks 30 või 40 minutit korraga laval, sest saame aru, et iga sündmus on oma nägu ning oma vajadustega.

Kas sündmuskoht vajab tehnikat?

Enamasti on see vastus jah. On erandeid, kus intiimsel üritusel on näiteks 10-20 inimest ning see toimub väikeses ruumis ning võimendust ei pruugi vaja minna. Siiski ka sellisel juhul tasub läbi mõelda, et kui soovite pigem taustamuusikat, kus inimesed samal ajal jutustavad, siis igal juhul on tehnika vajalik.

Kes toob tehnika?

Kas Sinu üritusel on ka teisi esinejaid, õhtujuht, ansambel? Sellisel juhul on olnud juhtumeid, kus kogu vajalik tehnika ka meie akustilise esinemise jaoks on juba olemas. Kui aga tehnikat muidu ei ole, siis esimene variant on see, et toome ja paigaldame selle ise (lisandub hinnale 100€). Teine variant on see, et te tellite selle ise endale sobivast kohast meie etteantud nimekirja põhjal.

Esinejate hinnad - artisti tellimine

Kas soovid, et üritusel kõlaks muusika ka akustilise esinemise vahel ning järgselt?

Sellisel juhul pakume lisateenusena Sinu üritusest lähtuva playlisti koostamist ning vastutamist selle eest, et Sinu sündmusel muusika ei lakkaks ka akustilise esinemise settide vahel ega järgselt. Playlisti koostamiseks kasutame voogedastus platvormi Spotify.

Kas soovid soovilugu?

Õpime rõõmuga ära Sinu lemmikloo või erilise tähendusega loo pulma avavalsiks. Sellest anna kindlasti juba päringut täites märku.

Need kõik on olulised punktid, mida enne tellimist läbi mõelda selleks, et kogu meie koostöö oleks võimalikult sujuv. Esita oma päring juba täna, sest meie kalender täitub kiiresti.

Esinemise koguhind kujuneb seega selliste tegurite koosmõjul – puhas akustiline esinemine + (100€ tehnika toomine ning ülespanek) + (playlisti koostamine ning taustamuusika eest vastutamine) = esinemise kogutasu. Helista või esita päring, et saada teada, milline on koguhind.

Meil on väga hea meel, et Johanna meie pulmas laulmas käis. Me oleme väga tänulikud, et ta oli valmis meile laule soovitama ja samuti tuli vastu meie paarile laulusoovile. Johanna laulab nii imeilusalt ja ka tantsida oli laulu saatel mõnus. Ta mõistis hästi pulma atmosfääri ja oskas väga hästi sellega suhestuda. Johanna oma lauludega lisas meie pulma armast õhkkonda.

Krete & Simon, pulmapidu Harjumaal

Laitse lossis toimunud 50 a juubelil toimunud kontserdiga jäin nii juubilarina ja peo korraldajana ise kui minu kutsutud külalised väga rahule! Peale esimest laulu oli tantsupõrand kaetud ja iga laul lõppes tormilise aplausiga. Kõik küsisid, kust leidsid 😊. Johanna oli võrratu, tema hääl võlus külalised esimestest akordidest! Soovitan soojalt. Koostöö temaga, alates peo planeerimise esimestest etappidest sujus ilma tõrgeteta, ta oli väga aldis kõikidele minu soovidele vastu tulema. Soovitan soojalt, minu peo muutis ta kindlasti unustamatuks!

Moonika, Juubelipidu Laitse lossis

Meil on suur rõõm ja au, et Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilasperes leidub selline talent nagu Johanna.
Mitme aasta avaaktustel on tema kanda olnud muusikalised etteasted.

Johanna on äärmiselt soe, südamlik. Tema igas etteastes on sees hing ja emotsioonid!

Kätlin Onton, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor

Koostöö Johannaga oli väga sujuv ja meeldiv ning kõik laabus imelise kergusega. Johannal on väga ilus ja hea hääl ning akustilise duo esinemine oli väga mõnus. Etteaste sobis meie üritusele suurepäraselt ning meeldis kõigile külalistele.

Sindy , Gelato Ladies sünnipäevapidu
Jäin tõesti väga rahule Johanna ja Joosepi esinemisega minu juubelil. Mulle väga meeldisid muusikute tõlgendused kuulsatest lugudest ja nad on laval nii siira olekuga. Nad leidsid keele minu külalistega ning lõid tõeliselt meeldiva õhkkonna. Ja ma endiselt ootan, millal plaadi välja annate 😉 🙂
Siret , Sünnipäevapidu Tartumaal

Kui soovid kuupäeva lukku panna, siis täida vorm või helista +372 5277276.

Kuupäev ja esinemise kellaaeg
Kas tehnika on Teie poolt?*
Esinemise pikkus*

Esineme üldjuhul 20-minutiliste settidena, aga oleme avatud teistsugustele lahendustele. Kirjuta julgelt!
Kirjelda üritust (mis üritusega tegu, palju rahvast, mis meeleoluga muusikat soovid, soovilugu ja kõik muu, mis võiks oluline teada olla)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.