Kust leida esineja sünnipäevale? Sellele küsimusele on palju vastuseid ning kui oled otsimas just akustilist esinemist, siis kindlasti saame sind aidata! Kui pole kindel, kas laval peaks olema ansambel/bänd või akustiline duo, siis kirjutasime abistava artikli, mis võiks aidata Sul otsustada: Ansambel või akustiline duo – kumb valida?

Johanna ja Joosep teevad rõõmuga meeleoluka esinemise Sinu sünnipäeval või juubelil ning esitavad üldtuntud lugusid igale maitsele.

Tahame pakkuda Sinu tähtsale sündmusele rõõmuküllast ja heatujulist akustilist esinemist. Meie repertuaar koosneb toredatest lugudest, kust ei puudu ka näiteks “15 magamata ööd” või The Police-i “Every Breath You Take”. Lugude valik on igal juhul lai ning saame sobiva kava kokku panna just Sinu sündmusest lähtuvalt. Hea meelega õpime soovi korral ära ka Sinu sooviloo, sellest anna palun märku juba võimalikult varakult 🙂

Joosep ja Johanna on õde ja vend, kes on koos esinenud juba mitmeid aastaid. Johanna osales Eesti Laulu konkurssil 2019. aastal lauluga “Miks sa teed nii” ning on end vokaalselt pidevalt arendanud. Sünnipäevadel esinemine möödub alati meeleolukalt ning julgem publik on leidnud ennast ka tantsupõrandalt. Selles duos laulab Johanna ning kitarril saadab esinemist Joosep. Akustilise õe ja venna duo tellides saate olla kindlad, et esinemine on professionaalne ning koostöö meeldiv.

Hea meelega tuleme Sinu sünnipäevale esinema ning pakume erinevas pikkuses elava muusika akustilisi sette. Kui soovite, et teie peol kõlaks kogu ürituse vältel hea muusika, saame soovitada head DJ-d, kes hoolitseb, et peol kõlaks muusika ka laiv-esituste vahel ja järgselt. Sellisest soovist informeerige meid kindlasti juba päringut esitades.

Olenevalt peopaigast tuleb rentida esinemiseks vajalik tehnika. Tehnika peaks endas sisaldama aktiivmonitore, kõlaristatiive, helipulti, DI-boxi, kahte mikrofoni ning vajalikke kaableid. Tehnika osas on enamasti kaks varianti – kas meie toome oma tehnika ning paigaldame selle ise üles (lisandub koguhinnale üldiselt 100-150€) või teise variandina võib juhtuda see, et teie üritusel on juba kogu vajalik tehnika olemas, aga seda saame siis eraldi arutada. Suuremate ja nõudlikumate ürituste puhul on mõistlik tellida tehnika eraldi ürituskorraldus ettevõttelt.

Mulle väga meeldis, kuidas Johanna ja Joosepi esinemisel olid tänapäevased pop-laulud tehtud täiesti oma nurga alt. Seda oli väga ilus kuulata ja haaras kõigi kuulajate tähelepanu. Johanna ja Joosepi duo sobis imeliselt, mõlemad täiendasid teineteist.

Kindlasti tahaksin neid kunagi veel esinemas näha, sest see kontsert oli tõesti südantliigutav, kuna tegu oli väga sooja atmosfääriga ja muusika oli neile väga sobiv.

Romi Ly Soo, Kursuse tutvumispidu

Nii ehe, siiras, hingestatud ja ilus esinemine! Teil on imelised lauluhääled ja hea omavaheline keemia, valisite enda repertuaari mõnusad jõulused laulud. Meie jõuluõhtu oli tänu teile väga hubane, õhustik oli pingevaba ja loomulik. Aitäh, olete väga andekad!

MediaCom Estonia tiim, jõulupidu Tallinnas

Meil on väga hea meel, et Johanna meie pulmas laulmas käis. Me oleme väga tänulikud, et ta oli valmis meile laule soovitama ja samuti tuli vastu meie paarile laulusoovile. Johanna laulab nii imeilusalt ja ka tantsida oli laulu saatel mõnus. Ta mõistis hästi pulma atmosfääri ja oskas väga hästi sellega suhestuda. Johanna oma lauludega lisas meie pulma armast õhkkonda.

Krete & Simon, pulmapidu Harjumaal

Laitse lossis toimunud 50 a juubelil toimunud kontserdiga jäin nii juubilarina ja peo korraldajana ise kui minu kutsutud külalised väga rahule! Peale esimest laulu oli tantsupõrand kaetud ja iga laul lõppes tormilise aplausiga. Kõik küsisid, kust leidsid 😊. Johanna oli võrratu, tema hääl võlus külalised esimestest akordidest! Soovitan soojalt. Koostöö temaga, alates peo planeerimise esimestest etappidest sujus ilma tõrgeteta, ta oli väga aldis kõikidele minu soovidele vastu tulema. Soovitan soojalt, minu peo muutis ta kindlasti unustamatuks!

Moonika, Juubelipidu Laitse lossis

Meil on suur rõõm ja au, et Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilasperes leidub selline talent nagu Johanna.
Mitme aasta avaaktustel on tema kanda olnud muusikalised etteasted.

Johanna on äärmiselt soe, südamlik. Tema igas etteastes on sees hing ja emotsioonid!

Kätlin Onton, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor

Koostöö Johannaga oli väga sujuv ja meeldiv ning kõik laabus imelise kergusega. Johannal on väga ilus ja hea hääl ning akustilise duo esinemine oli väga mõnus. Etteaste sobis meie üritusele suurepäraselt ning meeldis kõigile külalistele.

Sindy , Gelato Ladies sünnipäevapidu

Jäin tõesti väga rahule Johanna ja Joosepi esinemisega minu juubelil. Mulle väga meeldisid muusikute tõlgendused kuulsatest lugudest ja nad on laval nii siira olekuga. Nad leidsid keele minu külalistega ning lõid tõeliselt meeldiva õhkkonna. Ja ma endiselt ootan, millal plaadi välja annate 😉 🙂

Siret , Sünnipäevapidu Tartumaal

Saada päring

Kirjuta meile oma soovist all olevale vormile.
Või võta muud moodi ühendust:
info@artistitellimine.ee | +372 5277276.

 

"*" indicates required fields

Kuupäev ja esinemise kellaaeg
Kas tehnika on Teie poolt?*
Esinemise pikkus*

Esineme üldjuhul 20-minutiliste settidena, aga oleme avatud teistsugustele lahendustele. Kirjuta julgelt!
Kirjelda üritust (mis üritusega tegu, palju rahvast, kindel eelarve, mis meeleoluga muusikat soovid, soovilugu ja kõik muu, mis võiks oluline teada olla)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.